TechLife devBlog

Anno Domini 2014

Internet 11th Nov 2014

Nie wiem ile osób śledzi jeszcze mój kanał RSS, ale z pewności nie widział on nowych wpisów od dwóch i pół roku i najwyższy czas go przepchać. Wiele się u mnie zmieniło przez te dwa lata. Przeprowadziłem się do Wrocławia, kupiłem mieszkanie, zmieniłem pracę a od września jestem szczęśliwym właścicielem córki, sztuk 1. Co ciekawe pracuję teraz piętro wyżej niż Mirumee, ale Patrysa w życiu jeszcze nie spotkałem.

Są też rzeczy, które się nie zmieniły - nadal zajmuję się tworzeniem aplikacji internetowych a w domu nadal używam tego samego laptopa (to już ponad 7 lat) na którym stoi ten sam ArchLinux.

Przez te dwa lata grzebałem nie tylko w komputerze. Ponad rok czasu bezpośrednio (pośrednio o wiele dłużej) współtworzyłem Niezależną Telewizję (NTV), swoją drogą ciekawe czy ktokolwiek o niej słyszał :D Nieco później razem z częścią ekipy, która prowadziła NTV założyliśmy nowy projekt, ale oparty o zupełnie inne zasady. TAGEN.TV ma być z założenia telewizją tworzącą przez internautów ale jednocześnie nie bojącą się tematów alternatywnych. Zresztą naszą filozofię każdy może poczytać sobie na podstronie O nas. Być może także wśród Was znajdą się osoby, które potrafią zrobić użytek z kamery. Zapraszamy do współpracy, da się zarobić, ja już dwie relacje nakręciłem :-)

To z grubsza tyle. Jak widać wyniosłem się już z Joggera, ale o tym później.Komentarze