TechLife devBlog

</wylatowo>

Internet 3rd Aug 2006

No i przyjechałem, co prawda już jakieś dwa tygodnie temu ale później dużo spałem i wypoczywałem :) Ten kto śledził nasze poczynania na stronie ufotv.pl wie, że w tym roku piktogram nie powstał. Dlaczego? Nad tym wszyscy się zastanawiamy. Ale nie było to bezowocne czekanie. Mieliśmy wiele obserwacji jasnych kul światła nad polami, sam miałem okazję obserwować ją trzy razy.

Dużo by tu opowiadać co się u nas działo. Zainteresowanych odsyłam na stronkę ufotv.pl ponieważ są tam zarchiwizowane wszystkie audycje jakie nadawaliśmy od poniedziałku do piątku z naszego partyzanckiego studia. No może prawie wszystkie ponieważ czasami zdarzała się jakaś usterka typu obluzowany kabelek i cała audycja zgrała się bez głosu.

Generalnie dużo o całej akcji napisałem już w jednym z komentarzy. Cóż mogę dodać, Wylatowo to nie tylko piktogramy ale także wspaniali ludzie dzięki którym to miejsce przyciąga coraz więcej osób. Tylko tam mogłem posłuchać ciągnących się długimi godzinami rozmów z pogranicza konwencjonalnej nauki i tylko tam mogłem być z profesorami na Ty. Wszyscy tworzą tam wielką rodzinę czemu sprzyja wielki dom. Dla osób przyjezdnych pierwsze na pierwszy rzut oka wyglądaliśmy jak jakaś komuna lub co gorsza sekta. Ale już po kilku chwilach sami zaczynali czuć się jak u siebie w domu.

W tym roku nasza działalność na Wylatowie się nie kończy. Od października ruszyć ma internetowa telewizja nadająca audycje już ze stacjonarnego studia we Wrocławiu. Z założenia ma być to taki internetowy Discovery Channel z tym że bardziej interaktywny. Tematyka od UFO, piktogramów, ezoteryki poprzez paleoastronautykę, niekonwencjonalne wynalazki a na podróżach kończąc. Co więcej każdy internauta będzie mógł przygotować jakiś swój materiał. Wystarczy Skype, kamerka internetowa i szybkie (k)łącze. No ale dość zapowiedzi. Najpierw robota, później gadanie.

Po więcej zdjęć zapraszam do galerii.

PS. WordPress znakomicie spełnił swoje zadanie.

Komentarze z jogger.pl

Bartini 03.08.2006 / 10:43

AAAAA, z tym program to wzbudziłeś u mnie radość! :D

Ja też chcę, ja też chcę!Komentarze