TechLife devBlog

Bezczelność TVP nie zna granic!

Internet 11th Sep 2005

Pokopałem jeszcze trochę w materiałach portalu www.mazowsze.k-raj.com.pl i znalazłem fragment z wieczornych wiadomości TVP1, o którym ostatnio tak głośno. Oto jak się manipuluje w reżymowej telewizji:

Zobacz sam.

Janusz Korwin-Mikke opowiada o całej sytuacji.

Reżymowa telewizja już ze skóry wyłazi, by nam dokopać, bo podobno sondaże idą nam w górę tak, że ONI się nas po prostu boją. Otrzymałem dzisiaj zaproszenie, by wystąpić przed kamerami, w ramach »partii, które mają około 1% i ponoć nie mają szans w wyborach«. Odmówiłem. Ale powiedzieli, że dają teraz cztery takie partie i Partię Demokratyczną również. Nieopatrznie się zgodziłem. Oczywiście PD nie pokazali. Spytałem się ile ma to trwać, powiedzieli: 15 sekund i tyle mniej więcej mówiłem. Reporterka prosiła, by jeszcze coś mówić, powiedziałem, że nie, a na pytanie dlaczego: odpowiedziałem, że »nie będę więcej mówił, bo wy i tak wytniecie to, co wam się najbardziej podoba, ja już swoje powiedziałem«. Na dalsze naleganie i prośbę wytłumaczenia tej decyzji stwierdziłem »nie, bo wy jesteście chamy«. Pocałowałem jeszcze ładnie w łapkę i poszedłem...
Pokazali w ten sposób, że rzeczywiście są »chamami«, bo mojej wypowiedzi oczywiście nie wyemitowali, za to zmanipulowali cały materiał.
Jest to wyjątkowy skandal i mam nadzieję, że wygramy proces z Telewizją Polską. My się kopiemy z koniem, i prosimy internautów o każdą pomoc, bo chcemy żyć w świecie normalnym a nie wirtualnym, który tworzy reżymowa telewizja, owe pachołki złodziei, którzy rządzą w Warszawie.

A zresztą sam wam opowie.

Komentarze z jogger.pl

Paweł Ciupak 11.09.2005 / 19:07

Cóż za bezczelność... Normalnie brak mi słów...

Michał Fikus 11.09.2005 / 21:32

Ja go podziwiam za świadomość celu oraz wytrwałość w dążeniu do niego. Bo czy człowiek startujący ciągle w wyborach mimo poparcia oscylującego ciągle w granicach błędu statystycznego nie jest godne podziwu?

Paweł Ciupak 12.09.2005 / 17:05

> Bo czy człowiek startujący ciągle w wyborach mimo poparcia oscylującego ciągle w granicach błędu statystycznego nie jest godne podziwu?

Właśnie jest godne podziwu. Godne podziwu jest także konsekwentne głoszenie programu i poglądów które nie są tworzone tylko dla elektoratu.Komentarze